-ako sa prvýkrát odhalilo v spoločnosti Comics Bulletin, Valiant Entertainment s hrdosťou oznamuje výbušný oblúk nového príbehu pre kriticky uznávanú sériu X-O Manowar vydavateľa: „Agent“ S X-O Manowar (2017) #19! Začiatkom 26. septembra nainštalujú autor Eisner nominovaného spisovateľa Matt Kindt (Eternity) a zápalný umelec Juan José Ryp (Britannia) ako pracovník globálnej agentúry pre excíziu hrozby, aby čelil úžasnému novému svetu bohov, Mýths, Myths, A hrdinovia!
Vzhľadom na návrat postáv z večnosti, kľúčový experiment v kozmickom rozprávaní príbehov, X-O Manowar #19 spojí dva z najobľúbenejších eposov sci-fi Valiant pre konečné stretnutie bojovníkov, ktorí sa starajú o vesmíre!

“Po udalostiach vo večnosti sa božstvo vrátilo na Zem a všetko, čo sa do istej miery obnovilo,” povedal autor Matt Kindt Bulletin Comics. „Okrem božstva priniesla so sebou nejaké problémy … alebo presnejšie, niektoré problémy nasledovali božstvo späť domov na Zem. Na konci večnosti sme to trochu škádlili, ale ako sa prejavuje, že bude dosť orechy. Prinášame kozmický na Zem! “

Okrem času, vesmíru a reality leží neznáme … a teraz sem prichádza! Keď vojaci zo záhadnej zahraničnej ríše dorazia na Zem, je to až na obrnenom Visigoth známeho ako X-O Manowar-novo sa vrátili na planétu a teraz vodca svojej vlastnej elity G.A.T.E. Jednotka – na riešenie vniknutia. Sú však títo inak svetlí vyslanci skutočne hrozbou, o ktorej sa zdajú byť, alebo sa stále vyskytuje väčšie nebezpečenstvo nad Valiant vesmír?

26. septembra sa Worlds zrazil ako najpredávanejší spisovateľ New York Times Matt Kindt (Divinity, Grass Kings) a oslňujúci umelec Juan José Ryp (Ninja-K) prinášajú nové lietadlo existencie, ktorá sa zrútilo -Bod pre najpredávanejšiu sériu 2017-predstavujúcu obaly Kenneth Rocafort (Ultimates), Alan Quah (Orphan Black), Mico Suayan (Spása krvi) a Renato Guedes (Wolverine)!

Ale najprv: Svedok X-O Manowarov šokujúci návrat na Zem, keď si barbar s mimozemšťanom vyberá svoju stranu v udalosti seizmického komiksu v roku 2018: Harbinger Wars 2! 30. mája najpredávanejší spisovateľ New York Times Matt Kindt a superstar Tomás Giorallo (X-O Manowar) roztrhnú krajinu na dve miesto, keď sa najťažší hittery vo Valiant Universe zameriavajú na seba v konfrontácii v úplnom konfrontácii!

Pre zriedkavú a nesmierne silnú podskupinu ľudstva známeho ako Psiots prišli ich jedinečné schopnosti s obrovskými nákladmi. Raz bola ich existencia známa iba niekoľkými vybranými. Teraz, odhalenie, že tisíce týchto latentných telekinetických „Harbingers“ medzi nami tajne žijú … s potenciálom stať sa aktívnymi v každom okamihu … viedlo americkú vládu k dramatickému bodu zvratu…

Vyzbrojený novým extra vládnym orgánom, hlboko čierny vojenský dodávateľ známy ako Omen bol oprávnený identifikovať, hodnotiť a ak je to potrebné, eliminovať všetky super normálne hrozby pre vlasť. H.A.R.D. Jednotky zborov boli nasadené do miest a miest v Spojených štátoch na presadzovanie svojich objednávok.

Na východe je jedna z najsilnejších myseľ na Zemi, Peter Stanchek, vedie svoju skupinu odpadlíkov po celej krajine, aktivuje akýchkoľvek potenciálnych psiotov, ktorí sa k nim pripoja, a vybudujú povstanie sily ultra mocných a nepraktických nových schopností, ktoré budú Čoskoro prineste vojnu do Omenovho prahu … a nezastaviteľná sila známa ako X-O Manowar, ktorý zúrila späť na zem …

Na Západe bude Livewire – telekinetický technológ so schopnosťou ohýbať stroje a počítače podľa jej vôle – bude nútený vybrať si medzi jej bývalými spojencami … alebo jej novoobjaveným tímom tajných zbraní. Keď situácia eskaluje nad rámec ľudskej kontroly, Spojené štáty sa vrhnú do temnoty z pobrežia k pobreži Väčšina následných zrážok mocností, aké kedy boli svedkami v histórii statočného vesmíru!

30. mája majstri tvorcovia Matt Kindt a Tomás Giorello uvoľňujú zúrivosť tisíc statočných hrdinov na Harbinger Wars 2 #1 (zo 4) – predstavujúce obaly J.G. Jones (Final Crisis), Mico Suayan (Bloodshot Reborn), Juan José Ryp (Ninja-K) a Felipe Massafera (Green Lantern: Emerald Warriors)!

Viac informácií nájdete na Valiant na Facebooku, Twitteri, Tumblr, Instagrame a ValianTentertainment.com.

Ak chcete získať Valiant Merchandise a ďalšie, pozrite si ValiantStore.com.

Harbinger Wars 2 #1 (zo 4)
Napísal Matt Kindt
Umenie Tomás Giorello
Pokryť A J.G. Jones (mar181983)
Cover B od Mico Suayan (mar181984)
Variant Interlocking od Juana José Ryp (mar181986)
Variant ikon HW2 od Felipe Massafera (mar181987)
Variant kovového kovu od Lewisa Larosa (mar181988)
K dispozícii je aj prázdny kryt (mar181985)
3,99 dolárov | 32 pgs. | T+ | v predaji 30. mája (FOC – 5/7/18)

X-O Manowarnull