sa smejem všetko, čo chcete, ale Darkhawkov prvý vzhľad sa naozaj darí celkom dobre. Ako nový člen Guardians of Galaxy má jeho prvé vystúpenie možnosť urobiť z vás slušný zisk.

V dnešnej dobe je len zmienka o tom, že sa predstavuje nová postava na vyslanie komiksov do kŕmneho šialenstva, ktoré okamžite poháňa náklady, aj keď je postava dobre chromá. (Ukazujem prstom na zbraň H, aka „Hulkverine“. Poskytnite mu všetky sólové tituly, ktoré chcete; stále je to pandering mashup postavy.)

Už v 90. rokoch sme mali množstvo nových postáv, ktorých debuty sme zhromaždili v skutočne nádeji, že nás jedného dňa zbohatne. Väčšina z nich bola zabudnuteľná, ako divoká vec, lekár nemesis, triatlon atď.

Ale je tu jeden, kto práve neodíde, Darkhawk. Je to zadok mnohých zberateľských vtipov, avšak pokiaľ ide o hodnotu, by ste boli múdri brať Darkhawk #1 vážne.

Na Darkhawk nikdy nebolo nič zvláštne. Bol to generický, začiatkom 90. rokov Batman/Iron Guy Ripoff s extrémne kúsok, aby ponúkol fanúšikom, ktoré opakovane nevideli. Názov napriek tomu ponúkol dostatočné množstvo kópií na to, aby bol bežne vytlačený na štyri roky, a už takmer 30 rokov zostal v Marvel Continuity. Predpokladám, že o tom kúzle 90. rokov, ktoré mu poskytlo kult.

Minulý rok mali fanúšikovia Darkhawk svoj záväzok uznať, keď dostal jednorazový Darkhawk #51 ako súčasť Marvel Legacy. Teraz je uvedený v marketingových umeleckých dielach pre nadchádzajúcich Donny Cates/Geoff Shaw Guardians of Galaxy Run. Aj keď neočakávam, že Darkhawk náhle skončil ako vrchol Marvel Comics, určite je pripravený mať väčší podiel na reflektoroch, ako mal za desaťročia.

Ako sa zlepšujeme v januárovom vydaní GotG, hodnoty pre Darkhawk #1 sa darí dobre. Takmer každá známka sa tento rok dosiahla na rekordné maximá. Odstupňovaný 9,8 ponúkol 12. augusta za 350 dolárov; Predchádzajúce maximum bolo 210 dolárov z predaja minulý rok. A čo viac, je to, že od 20. júna ponúkli iba tri 9,8 s za menej ako 200 dolárov.

Najneočakávanejším skokom ceny, aspoň za rekordnú vysokú, bol 9,6. Štyri roky zostali vysoké vysoké hodnoty na 70 dolárov, až do minulého roka, keď to nakoniec prasklo predajom 77 dolárov. Tento rok bolo toto číslo úplne vyhladené júnovým predajom 175 dolárov. Je pravda, že to bolo odľahlé, premýšľanie o tom, že žiadny iný 9.6 prešiel do trojitých čísel, avšak za posledných 90 dní bežne priniesol 50-80 dolárov.

Odstupňovaný 9.4 je na okraji rekordného vysokého predaja. Od roku 2017 zostala značka pevne na 50 dolárov. To by však mohlo byť zatienené v januári s Darkhawkovou súčasťou v Gotg. Za posledných ôsmich predajov bolo päť z nich za 45 a viac dolárov. Najnovší predaj 19. novembra bol za 50 dolárov.

V nižšom rozsahu zhromaždili nové maximá 9.0, ako aj 9.2. Po neustálom predaji za 30 dolárov za štyri priamy predaj bol posledný predaj 9,2 za 48 dolárov, čo prelomilo predchádzajúci rekord 40 dolárov stanovených v roku 2017. Podobne najnovší predaj 9,0 tiež stanovil nové maximum 30 dolárov.

Zdieľajte toto:
zdieľam

Redit
Twarch

Linkedin
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Vreckovka

Whatsapp

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Dawn z Darkhawk alebo Darkhawk Á L’Orange? Na začiatku roka som urobil svoje vyhlásenie, že by som sa držal ďalej od súčasných komiksov. Chcel by som teda vziať tentoraz, aby som zostavil blog o súčasnom komikse, ktorý ma upútal … viem, viem. Úplne normálne. 90. roky boli fantastické a…
13. februára 2020 v „komiksoch“

Je Darkhawk chromá kačica? Nikdy som neveril, že budem skladať jeden z mnohých článkov Darkhawk #1, rok 2020 bol však zvláštny rok. Predtým, ako začnem, dovoľte mi uviesť, že som obrovský fanúšik Darkhawk. Som hlupák pre čokoľvek z veku medi, pretože to sú komiksy, ktoré …
5. januára 2021 v „komiksoch“

Najhorúcejšie komiksy Najväčšie sťahovatelia Darkhawk na stúrení krídiel nedávnych povestí MCU sa ukázalo ako najobľúbenejší komiks tohto týždňa, čo viedlo metódu ako najväčší hybník v rebríčku predaja. Po celé roky to bol zadok mnohých vtipov v zberateľskom svete. Darkhawk #1 predstavoval presýtenie 90. rokov mnohými spôsobmi. Jeho…
19. novembra 2020 v „komiksoch“