Wow. Ten odchod do dôchodku bol kratší ako Hova!

Bobby Ray Simmons explodoval koncom 2000 -tych rokov, keď vydal súbor horiacich zmesí a albumov ako The Adventures of B.O.B., nezvyčajné oblaky a Bobby Ray vs. B.O.B. Potom sa zdalo, že v roku 2013 zmizol a o štyri roky neskôr sa vrátil s oveľa slabším materiálom, ktorý nedokázal spustiť paľbu. V roku 2018 povedal, že je hotový.

Teraz, rovnako rýchlo, je späť. A Southmatic je ľahko to najlepšie, čo urobil, pretože jeho mega-hit rekord B.O.B. Predstavy: Dobrodružstvá Bobbyho Raya. A na rozdiel od záznamu, ktorý predstavoval veľa superhviezd ako Lupe Fiasco, Hayley Williams a Amy Winehouse, Southmatic je prakticky úplne B.O.B.

Ak B.O.B. Musel som na chvíľu odísť, aby nám to dal, stálo to za to čakať.

A zároveň Larry June upustil ďalšie album. ako B.O.B. Pred niekoľkými rokmi má jún tendenciu premôcť internet produktom. Dostávam stratégiu – veľa ľudí ju používa v dnešnej dobe, keď verejnosť má tendenciu kupovať CD a hudbu, je tu niečo, čo je tu dnes, zajtra v mnohých prípadoch. Môže to však mať za následok veľa vecí, ktoré by si nikto nemal pamätať, aby sa stratili najlepšie veci umelca. Tvrdím, že sa to stalo s Larrym Juneom. Rapper v San Franciscu vydala niekoľko skutočne silných albumov, najmä Orange Season a Larry, ale keď albumy prídu rýchlosťou troch ročne, je jednoducho nemožné držať krok. Pán Midnight je jedným z jeho lepších: hladký, so starým školským pocitom, esenciálne stopy sú organické bahno, pomaranče na prúdovom prúdovom prúde (s curren $ y) a Love Jam Smoothie o polnoci.