Henry Cavill je zaujímavou postavou v DC rozšírenom vesmíre, pretože obaja sú a nie sú ich Supermanom. Napriek tomu, že bol Agnostic o Snyderovom rezoch, Cavill bol jediným obsadeným členom Justice League po ruke pre oznámenie, že Justice League Zacka Snydera bude debutovať na HBO Max. Napriek tomu sa zdá, že táto fáza DCEU skončila. Ben Affleck prestal byť Batmanom z hlboko osobných dôvodov. Napriek tomu ich Superman nechce nikam ísť. Preto je zdesené vidieť, že Henry Cavill zdanlivo popiera súčasné zvesti o jeho funkčnom období ako Superman.

Na konci mája sa správa prelomila vo všetkých hollywoodskych obchodoch, ktoré Cavill bude hrať v DCEU opäť Supermana. Správy uviedli, že jeho dohoda bola jedinečná. Nezískal by svoj vlastný sólový film, ale skôr sa objavil vo filmoch DCEU iných postáv, napríklad The Flash. Následne zasiahla správa, že Michael Keaton bude hrať Batmana znova vo filme Flash. Podobne jeho dohoda údajne obsahuje vystúpenia v iných filmoch, ako staršia, mentorská postava pre mladých hrdinov.

Ak sú obe tieto veci pravdivé, otvára to množstvo vzrušujúcich spôsobov, ako by sa Superman a Batman mohli použiť v DCEU. Mohli by byť v rozpore alebo pracovať ako partneri proti nejakej väčšej hrozbe. Umožnilo by im to tiež využiť multiverse v nákupe, aby sa spojili nielen filmy, ale aj televízne relácie, karikatúry a komiksy ako súčasť jedného veľkého zdieľaného vesmíru. (V skutočnosti sa zdá, že to je o tom, o čom je DC Fandome.)

X

Napriek tomu, ak čítam Cavillovu odpoveď správne, celá „Superman“ strana tejto rovnice nemusí byť to, čo sme si mysleli.

Vyzerá to, že Henry Cavill poprel zvesti o pokračovaní ako Superman

obrázok pomocou screengrabu

Zdroj pre to pochádza z rozhovoru, ktorý Cavill urobil na podcaste, väčšinou zameraný na jeho blížiaci sa odchod do Európy na natáčanie v sezóne čarodejníc 2. Napriek tomu sa anketár pýtal na Supermana. Teraz, ako každý fanúšik vie, tieto rokovania a nadchádzajúce projekty sú tajomstvámi. Herci často musia priamo klamať. Ewan McGregor roky klamala o tom, že v aktívnych rokovaniach s Lucasfilmom sa vrátil ako Obi-Wan Kenobi. Je teda možné, že Cavillovo popieranie nie je také jednoduché, ako sa zdá.

Zatiaľ čo anketár sa ho priamo pýta, či znova urobí mys a pančucháče, zarámuje ho ako diskusiu o povestich. Takže na to sa herec zameriava a obchádza okolo, či už bude hrať úlohu alebo nie.

Ako povedal Cavill Variety:

„Množstvo špekulácií, veci, ktoré som čítal na internete, je úžasné a často frustrujúce. Je to vtedy, keď vidíte ľudí, ktorí uvádzajú veci ako skutočnosť. Ako: Nie, to tak nie je. To sa nestalo a táto konverzácia sa nedeje. “Ale zásadné je, že ľudia sú o tom nadšení, a myslím si, že je nevyhnutné byť nadšení z postavy ako Superman. Superman je úžasná postava. Ak o tom ľudia chatujú, a aj keď vymýšľajú veci, je to v poriadku, pretože to naznačuje, že chcú znova vidieť postavu. A v optimálnom svete by som úplne rád hral túto postavu. “

Počkajte, poprel Henry Cavill povesti, že bude stále Superman v DCEU?

Obrázok prostredníctvom Warner Bros.

Odpoveď Cavill je veľmi dobrá, prinajmenšom z perspektívy „ochrany štúdiových tajomstiev“. Všeobecne hovorí o mlyne povesti a vyskytlo sa veľa povestí. Bol čas, ktorý Michael B. Jordan údajne hovoril, aby hral nového Supermana. James Gunn odhalil, že DC by ho nechal reštartovať Supermana, ak by chcel. Ročne (aspoň) existoval určitú definitívnu správu, že Cavill sa vyrába s postavou navždy.

Cavill zvyčajne povedal, že stále chce hrať Supermana, ktorý sa datuje aspoň do SDCC 2019. Keď sa anketár spýtal, či sa niekedy chce anonymne vyjadriť, aby vyvrátil zvesti, Cavill povedal, že je „veľmi v pokušení“, ale rozhodol sa proti nemu . “Keď ide o Supermana, a ak zastupujem Supermana, vyzerá to ako zlá vec,” uviedol a dodal: „Len to nechám hrať.“

Nie je to určité popieranie, že hovorí, že pokračuje v úlohe v spôsobe opísania súčasnej správy. Nie je to však ten druh, ktorý nie je odpoveďou, ktorý človek dá, keď sa dohoda skončí. Takže, ak sa dejú „tieto rozhovory“, Cavill určite nemá slobodu povedať. Odpoveď je dosť nejasná, že Henry Cavill dokázal poprieť nejaké zvesti Supermana bez toho, aby ich všetky nevyhnutne popierali. Ale ak „tieto rozhovory“ sú odkazom na súčasné rokovania o riešení, znie to, akoby sa v skutočnosti nedela.

Napriek tomu ho aspoň uvidí (a možno aj čierny oblek) v Justice League Zack Snyder, keď debutuje na HBO Max v roku 2021.

Co si myslis? Myslíte si, že sa Cavill vráti ako Superman? Bude to pred jeho vlastným filmom alebo sa objaví ako hosťujúci hviezda v iných filmoch DC? Zdieľajte svoje teórie a nádeje s us v komentároch nižšie!