Ak čítate moje stránky, ako aj nechápete, kto je prostredie, nemôžem vám povedať. Tento rok vydali to, čo nazývajú „dvojité EP“ New Jamz: všetkým mojim priateľom, krv robí čepeľ svätá: životné prostredie EPS. Prečo je to EP? Neviem. Zdá sa mi ako album. Rovnako ako sakra skvelá.

Keď rapperi začnú konať svoj vek, ich fanúšikovská základňa ich zvyčajne vzdáva. Niekedy telefonujú úplne (pozri: Jay-Z), inokedy však starnú a nedokážu objaviť nové publikum (KRS-One, napr.) ALEBO dôjsť z nových vecí na štát (snoop). Som si istý, že „skutočné“ hip hopové hlavy upravia kanály, keď počujú rapovanie slimáka o tom, že sú otcom, nebezpečenstvo nebezpečného sexu, ktorý pracuje 9 až 5, ako aj vojnu v Iraku. To by však bola prekliata hanba. Pretože je tu nový typ hĺbky. Nie, nie sú to všetky odvážne, cynické pouličné príbehy, ktoré ste očakávali od tohto všestranného, ​​jasného hovoreného a ostrého lyrika (hoci ich je aj niekoľko)-ale poskytnete mu šancu.

ANT je stále jedným z najlepších výrobcov v biznise, ako aj tentoraz, keď pracujú s online prístrojmi. Práve tu sú niektoré familiové škrty (optimistické klavírne odrazy toho najlepšieho dňa, napr.), Avšak rytmy sú čerstvejšie ako to, čo som počul, ako sa v jeho poslednom projekte znížil. Hudba je optimistickejšia. Rovnako ako aj texty Slug. Pochopil pre viac štýlu, ktorý sa napĺňal čo najviac materiálu v každom bare, ako aj veršov-Slug je tu viac prepustený.

Je to, akoby pochopili, že v hre majú 12 rokov, rovnako ako už nemajú čo dokázať.

Kúpiť: Piaty prvok, iTunes a Amazon

Chuť: porazený vyhrá