Kindovia v spoločnosti Action Lab Entertainment dodali Comiclist so svojimi žiadosťami o komiksy, ako aj ďalšie produkty uvedené v ukážkach novembra 2014, ktoré sa odovzdajú od januára 2015.

Dryspell TPB

Spisovateľ: Ken Krekeler
Názov umelcov: Ken Krekeler
Cover Artist (S): Ken Krekeler

Tom Ferris je zabudnutý chlapík vo svete superhrdinov, ktorí sa v noci prútia po oblohe a vrhajú sa cez strechy. Sú bežné. Každú noc však leží hore a chce byť tým chlapom, ktorým bol. Dnes dostáva Tom svoje želanie. Rovnako ako svet si ho už nikdy nepamätá!
Zhromažďuje kriticky uznávanú sériu štyroch problémov.

128 pgs./ Zrelé čitatelia/ FC 14,99 dolárov

Bojujte ako žena #3 (zo 4)

Spisovateľ: David Pinckney
Názov umelcov: Soo Lee
Cover Artist: Soo Lee

Treté kolo! Amarosa prežila dva vyčerpávajúce zápasy, ako aj teraz sú stávky ešte vyššie, pretože sa objavuje, kde sa nikdy nesnívala, že bude: vesmír! Jej ruky sa plné pokúšajú, ako sa to snažia, ako aj objaviť o sebe, zdá sa však, že všetci o nej rozumie viac ako ona, že áno!

32 pgs./ Teen/ FC 3,99 dolárov

Herald: Lovecraft, ako aj Tesla #2 (z 3)

Spisovateľ: John Reilly
Názov interpreta: Tom Rogers (ceruzky), Dexter Weeks (atrament, farba, písmená)
Cover Artist (S): Tom Rogers

Synopsa: Po tom, čo nežiaduci hosť hrozí, že vykoľají partnerstvo pred začiatkom, je Tesla povedané, aby objavil kópiu nekronomikónu na Brown University. Bývalý profesor spoločnosti Lovecraft však má ďalšie nápady.

32 pgs./teen/ fc 3,99 dolárov

Herokaty vynikajúceho mesta TPB

Spisovateľ: Kyle Puttkammer
Názov umelcov: Marcus Williams, Ryan Sellers (I), Omaka Schultz (C), Briana Higgins (L)
Cover Artist (S): Marcus Williams

Prišli najroztomilejší hrdinovia na svete! Spokojnosť s hrdinskými mačkami vynikajúceho mesta v tomto, ich prvom veľkolepom grafickom románe. Nie vaše normálne domáce mačky, sú to taktický akčný skrytý tím, ktorý sa zaoberá mimoriadnymi hrozbami pre ľudstvo v metódach, ktoré budú ohromiť.

96 pgs./ Všetky vekové skupiny/ FC 11,99 dolárov

Svätý f*ck #2

Spisovateľ: Nick Marino
Názov umelcov: Daniel Aruda Massa
Cover Artist (S): Daniel Arruda Massa (pravidelné obaly), varianty variantov s obmedzenými Jerry Gaylord)

Zeus, Isis, ako aj zvyšok mytologických bohov Zeme majú deštruktívny plán na získanie uctievania ľudstva. Bude to fungovať? Nie, ak Ježiš, Satan, ako aj mníška menom Maria, majú o tom niečo! (To znamená, že ak Ježiš a Satan dokážu udržať svoje hormóny v riadení dlho dostatočného na inštaláciu útoku.) Zahŕňa dva obmedzené varianty od Jerryho Gaylorda, z ktorých každá je obmedzená na 1 500 kópií.

32 pgs./mature Readers/FC 3,99 $/4,99 Variant

Jack Hammer TPB

Spisovateľ: Brandon Barrows
Názov umelcov: Ionic
Cover Artist (S): Ionic

V Bostone sú sily skutočné, hrdinovia sú nezvyčajné a Jack McGriskin je osobný detektív so silnou pravou rukou a nosom pre problémy. Keď bol nezvestný človek, ktorý bol najatý na objavenie, sa zmení na mŕtveho, narazí na sieť korupcie, ktorá sa tiahne od ulíc Bostonu do kongresových sieňov, ako aj náznaky ho vedú späť do sveta, ktorý zanechal. Rovnako ako sa veci začínajú dostať späť k normálu, prepadne jeho cesta v type záhadného uzurpátora. Zhromažďuje Jack Hammer #1-4, ako aj Jack Hammer: Usurper #1-2.

192 pgs./ Všetky vekové skupiny/ FC 14,99 dolárov

Pirate Eye: Exil z exilu # 1 (zo 4)

Spisovateľ: Josiah Grahn
Názov umelcov: Carl Yonder
Cover Artist (S): Carl Yonder

Starý súper podlieha trik, ktorý núti Smittyho dostať sa preč za svoj život. Teraz, s nákladmi na hlave na súši aj na mori, bude Smitty musieť dosiahnuť dlho, aby zistil, čo sa stalo, presne to, ako to napraviť … a kto je zodpovedný. Variant Painted Cover od seriálu umelca Carl Yonder, obmedzený na 1500 kópií!

32 pgs./teen/ FC 3,99 $/4,99 Variant

Planet Gigantic #4 (zo 4)

Spisovateľ: Eric Grissom
Názov umelcov: David Halvorson
Cover Artist (S): David Halvorson

Valentina sa stretáva s mamou, ako aj spolu s Lyanou, ako aj s rockovým beastom Ignatiusom, sa pokúša o odvážnu záchranu Yuriho zvnútra temného srdca hradu. Objavia sa včas? Alebo si kráľovná vezme svojho ducha navždy? Objavte v legendárnom závere: Apokalypsa Neva!

32 pgs./ Teen/ FC 3,99 dolárov

Princless: Pirátska princezná č. 1

Spisovateľ: Jeremy Whitley
Umelci: Rosy Higgins, ako aj Ted Brandt
Cover Artists: Rosy Higgins, ako aj Ted Brandt, variant Cover od Soojin Paek

Princezná Adrienne je späť! Tentokrát okolo Adrienne a Bedelia objavili ešte jednu mladú princeznúnull