Kind Comics Comics poskytol komiksu so svojimi žiadosťami o komiksy, ako aj ďalšie produkty uvedené v ukážkach decembra 2017, ktoré sa odovzdajú od začiatku februára 2018.

The Wilds #1

Po kataklyzmatickom bohatstve sa zameta po celej Amerike, pozostalí sa stretávajú, aby napísali mestské štvrte pre bezpečnosť.

Daisy Walker je bežec pre zlúčeninu, kombináciu post-apokalyptickej poštovej služby a operácie záchrany čierneho trhu. Úlohou bežec je trajektom produktov, ako aj ľudí medzi osadami, ako aj na upratovanie udalostí s zrúcaninami starého sveta. Daisy je to najlepšie, čo robí, čo robí.

Za stenami osídlenia sú nespočetné množstvo nebezpečenstiev: divoké zvieratá, rozpadajúce sa štruktúry, ako aj ohavnosti – tie, ktoré sa dotkli postihnutia a nakoniec skončili ako niečo iné. Po desiatich rokoch prežitia nie je Daisy defázovaná žiadnym typom – až kým jej milenec, jeden ďalší bežec menom Heather, nezmizne v práci. Odhodlaná ju objaviť, Daisy začína vidieť, že medzi svetom vo vnútri stien môže byť trochu rozdiel, ako aj hrôzy za hranicami.

Od spisovateľky Vita Ayala (Bitch Planet: Triple Feature, Quest Lady Annual), ako aj Emily Pearson (Cult Classic) s farbami Marissa Louise (Spell on Wheels), ako aj pokrývky Natasha Alterici (Heathen), prichádza tento silný príbeh o tomto silnom príbehu Prežívajúce v bezútešných časoch.

The Wilds #1
Napísal: Vita Ayala
Ilustrované: Emily Pearson
Farebné: Marissa Lousie
Zakrývajte A: Emily Pearson
Cover B By: Natasha Alterrici
V obchodoch: február 2018
3,99 dolárov
36 strán

Poď do mňa #1

Od kriticky uznávaných spisovateľov Dregs, ako aj umelca sexuálneho sexu Picture Comics, prichádza nová hororová séria o obraze tela, sociálnych médiách, ako aj o pamäti.

Keď podnikateľ s komplexom Boha prinesie inováciu, ktorá umožňuje dvom mysľám zdieľať jedno telo, neočakáva degeneratívne vplyvy dlhotrvajúcich pokusov. Príďte do mňa je súčasný komentár k prepojenej kultúre, ako aj o našej túžbe po schválení v digitálnom veku.

Toto je svet, v ktorom sa inovácie a mäso skončili nerozoznateľné a prosili otázku: „Koľko zdieľania je rovnako zdieľanie?“

Pripravte sa na bláznivého milovania mušky, ako aj na večné slnečné žiarenie nepoškvrnenej mysle.

Poď do mňa #1
Napísal: Lonnie Nadler a Zac Thompson
Ilustrované: Piotr Kowalski
Farebné: Niko Guardia
Zakrývajte A: Piotr Kowalski
V obchodoch: február 2018
3,99 dolárov
36 strán

Posledná melódia #2

Kedy chápete, že ste to zvládli?

Keď vaša melódia úplne hrá v rádiu?

Keď vás mladík rozpoznáva pri práčovni?

Keď začnete dostávať poštu fanúšikov?

A čo tak na prvom turné alebo druhom; Vaša prvá funkcia obalu časopisu, vaša prvá show, ktorá sa odohrala, zatiaľ čo je vysoko z vašej mysle, vaše prvé pripojenie Groupie?

Pre Nickyho to môže byť iba jeho prvé opitý priznanie v hotelovom priestore, ktorý navždy mení cestu jeho priateľstva.

Z Holly Interlandi na skriptoch, ako aj Sally Cantirino na ceruzkach a atramentoch, sa Last Munes vracia s druhým zo svojich štyroch veľkých problémov, ktoré rozprávajú srdcervúci príbeh dvoch najlepších kamarátov, ktorí ich nechali hudbu upravovať oveľa lepšie, ako aj horšie.

Posledná melódia #2
Napísal: Holly Interlandi
Ilustrované: Sally Cantirino
Cover: Sally Cantirino
Kryt zafarbené: Marissa Louise
V obchodoch: február 2018
4,99 dolárov
64 strán

Krásne plátno Vol 1 Tp

Krásne plátno je v roku 2017 Smash Hit Wripped Tresstve Miniseries o tom, že Lon Eisley našiel podobnosti, ako aj rozdiely medzi jej úlohou ako hitwoman, ako aj jej novou funkciou ako matky, ktorá má byť, keď zistí, že jej miláčik je tehotná.

Prechod od torpédoborca ​​k tvorcovi/ochrancovi je hlavným zametaním, ale rodičia majú stále veľa divokých a brutálnych momentov, s ktorými sa dá zápas Peklo škaredého manažéra, ktorý si ťahá vaše struny.

“Vizuálne ohromujúce, s niečím fascinujúcim v každom paneli, ako aj s živým umením, ako aj farieb, ktoré ho rakety pred mnohými ďalšími knihami, ktoré sú v súčasnosti.”
-Newsarama

Z inovatívneho tímu Sami Kivela (Abbott), ako aj Ryana K Lindsay (Negatívny priestor, večný, DC Workshop) prichádza tento Gonzo World Future Noir, kde sa tento príbeh zameriava Vo vašom mozgu.

Krásne plátno, zväzok 1 obchodná brožovaná kniha
Napísal: Ryan K Lindsay
Ilustrované: Sami Kivela
Farebné: Triona Farrell
Cover: Sami Kivela
V obchodoch: február 2018
14,99 dolárov
112 strán

Zdieľajte toto:
zdieľam

Redit
Twarch

Linkedin
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Vreckovka

Whatsapp

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

NBM Publishing Február 2014 Spolicitácie, milí ľudia v NBM dodali Comiclist so svojimi SULICitatinull